O nás
311
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-311,bridge-core-2.5.2,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-23.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-920

O nás

LightDesign s.r.o.

Pár vět o společnosti LightDesign s.r.o.

Firma LightDesign s.r.o. byla založena v roce 2012, ovšem tým tvoří lidé s mnohem delšími zkušenostmi – někteří z nás pracují v oboru osvětlení od již od roku 2001. Naše letité zkušenosti a odborné znalosti stále doplňujeme a rozšiřujeme, vzděláváme se, sledujeme technologické i designové trendy a zajímáme se o novinky.


Našim klientům poskytujeme komplexní služby a jsme schopni dodat osvětlení „na klíč“ – od návrhu, přes výpočty, dodávky, až po realizaci a zajištění následného servisu.

Velmi si zakládáme na budování pevných a dlouhodobých vazeb s našimi obchodními partnery, jak s klienty, tak i s dodavateli. Sdělte nám svou vizi a my Vám ji pomůžeme přetvořit v realitu.

Rozdělení naší činnosti:

Komerční a průmyslové objekty0%

Veřejné osvětlení a sportoviště0%

Rezidenční projekty0%